Воскресенье, 19.05.2024, 03:20

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
Категорії розділів
 
Вхід на сайт
 

 

 Каталог статей
Головна » Статті » Статті про місто

Бажаєш здоров’я – приклади зусилля.

Світлана і Василь Гейки ставлять в  найбільшій кімнаті  свого будинку  «Піраміду здоров’я».  Це точна пропорційна  копія піраміди Хеопса.  Висота виготовленої  піраміди 146,6 сантиметри. В основі фігури лежить квадрат зі стороною  233 см. Каркас розбірний, виготовлений з металічних трубок, що використовують для торгівельних палаток.  Після зборки на піраміду одягають чохол. Його пошила хазяйка з білих  простирадл. Дна немає.  На одній з бокових граней знаходяться  двері з тканини, які закриваються на застібку «Блискавка».  Василь Іванович установлює піраміду  за компасом. Ребро основи квадрата повинно бути  вздовж лінії південь – північ. Всередині піраміди  під вершиною стоїть стільчик висотою 50 см. Це третина висоти геометричної фігури. Пригинаюсь і захожу всередину. Двері господар старанно застьобує. Каже, щоб біополе було щільнішим.   Сідаю на табуретку. Над головою вершина піраміди. В долонях відчуваю легке поколювання, тепло. Починає клонити в сон. Хазяїн попереджує, що сидіти можна не більше 15  хвилин. Після щоденного перебування в піраміді підвищується імунітет, - запевняє Василь Гейко. Нажаль, взимку піраміду ставлять нечасто. Її потрібно кожного разу розбирати. Якщо стоїть  палатка, то по кімнаті не пройдеш. Влітку піраміду ставлять на горищі. На все літо. Тоді заходять в неї  постійно. – Якби був окремий двір, то я б зробив її з дерева і користувався кожного дня, - каже господар.

Поруч з  великою  пірамідою господар показує шість маленьких пірамідок. Вони слугують для зняття негативної енергії під спальним місцем.  Пірамідки склеєні з кількох шарів паперу. – Я визначив  геопатогенну зону і виставляю їх на ніч під диваном для перекриття  цієї зони, - пояснює Василь Іванович.

Далі господар демонструє  прилад для отримання живої і мертвої води,  рамку для перевірки геопатогенних зон, фігури для очистки чакр. Це  п’ять правильних багатогранників, які  спаяні з мідних тонких пластинок. Кожна фігура лікує одну  з 7  чакр.  Якщо чакра забилась, то енергія до органів не проходить, вони погано функціонують, - пояснює господар.  Я фігури  на ніч кладу на тіло. Для перевірки  негативних і позитивних якостей ліків і харчів  родина користується маятниками. – Ставиш  пігулку чи їжу навпроти  шлунка і дивишся, як коливається маятник, - каже Василь Іванович. -У мене маятник з  латуні, а в нього з міді, - приєднується до розмови Світлана Гейко. Замовляли їх в Москві за знаком зодіаку і роком народження.  На холодильнику у кухні стоїть  склянка  «Хуашен» з Китаю. Її зроблено з наноматеріалів для отримання структурованої води. – Ми тільки цю воду вже  понад рік п’ємо, - каже господар і запрошує покуштувати. Вода приємна на смак, нагадує джерельну. Ще очищують воду з крану за допомогою шунгітових камінців. Їх недавно привезла Світлана Максимівна з Кривого Рогу.

- З Далекого Сходу з Росії  вислали за нашим проханням прилад «Онега». Він зменшує і регулює тиск.  На Україні за нього просили 4,5 тисяч гривен. А звідтіль нам  обійшлося тільки1,5 тисячі,  - обурюється на українську  фірму пенсіонер.

Кожного дня вимірює родина свою енергію. Для цього Василь Іванович виготовив спеціальний прилад з мікроампер метра і пластинок з латуні та цинку. Поклала руки на пластини, показало 180. –Як я хворію, то показує 40 -50, а як молодь наша міряє, то в них понад 200 виходить, - пояснює Василь Гейко.  Про прилади я прочитав в  книжках. Схотілось виготовити.

В будинку два великих стелажі книжок на російській і українській мовах. Це література з медицини, садівництва, виноградарства. З гордістю показують альбоми з репродукціями картин з музеїв.    Картини Василя Івановича  прикрашають  стіни кімнат будинку.  Два роки  тому  родина придбала комп’ютер і має вихід в  Інтернет. Тепер за допомогою літератури оволоділи комп’ютером і господар годинами мандрує  всесвітнею павутиною. Василю Івановичу 70 років.  Закінчив  будівельний інститут в Полтаві. Всі життя працював будівельником. Вміє виконати будь – яку роботу. Поставити вікна , двері, штукатурити,  зробити цегляну кладку. Ходить до церкви. Кожного дня читає молитву. В червоному кутку знаходяться ікони. Під ними на столі розміщена і підписана свячена вода.

Світлана Максимівна в свої 66 років працює позаштатним кореспондентом в газеті «Полтавська думка». Працювала кадровиком в нафто будівній організації.  Зацікавилась методами оздоровлення, коли отримала  диплом масажиста. Вільний час проводить на 10 сотках дачі. На підвіконнях ростуть лаврове дерево, золотий вус, алое, індійський лук, каланхое.

В родині виросли сини Олег, Олександр, Сергій. Всі живуть в Гадячі. Вже підростають 5 онуків. Двоє з них вчаться в університетах на 3 курсі. Поки ще здобутками діда й бабусі ніхто не цікавиться, бідкається Василь Іванович. -  Вони ще молоді, їм не того. А ми як би зайнялись цим раніш, то були б набагато здоровіше.

Категорія: Статті про місто | Додав: Admins (25.04.2009)
Переглядів: 791
Copyright MyCorp © 2024