Понедельник, 25.11.2024, 16:45

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
Категорії розділів
 
Вхід на сайт
 

 

 Каталог статей
Головна » Статті » Статті про місто

В Гадячі ніде залишили велосипед

Навесні в Гадячі стало великою проблемою купити звичайний жіночий велосипед. По всіх магазинах в продажу виставлені тільки молодіжні моделі. – Я  понад два тижні пробігала, поки змогла придбати те, що хотіла, каже жінка, яка веде нового  зеленого «Салюта». Спочатку пішла в магазин на Гетьманській. Там  сказали, що є і не дуже дорогі,  ледь дорожчі за 500 гривень. Я тоді зразу не купила, бо ще сніг лежав. А потім прийшла, а їх вже нема ніяких, не дешевих, не дорогих. Я пробігла по інших магазинах, ніде нема.  В понеділок  «Спортивному» сказали, що будуть у четвер після обіду продавать, бо з ранку привезуть. Обіцяли, що за 520 гривен. Ледь дочекалась  того четверга. Вхватила гроші і до магазину. Дійсно привезли, але вже за 580. Я їм кажу, що казали  за 520, а вони пояснюють, що в Харкові ціни на базарі протягом одного дня виросли. Добре, що  600 гривень з собою взяла, думала, що ручний тормоз куплю, та син казав, щоб катафотів купила  начіпляти, бо ввечері часто їжджу.  

На велосипедах в Гадячі їздить третина мешканців.  Велосипеди мають більшість жителів міста, але користуватись в Гадячі ними дуже не зручно. Центральні вулиці вузькі,  машин багато, немає обладнаних  зупинок для велосипедів. На все місто тільки біля базару є  спеціальне обладнання, щоб поставити і  припнути ланцюгом велосипед,  але й ним  неможливо скористуватися,  бо  його з усіх сторін оточують торгівельні лотки. – Я з Заяра через усе місто  не можу на велосипеді приїхати, бо його поставити нікуди. Раніш їздила, поки у подруги його залишала. Тепер вона померла, там другі люди живуть, вже велосипеда до них і не поставиш. Тож і ходжу пішки, бо жалько, як вкрадуть, дорогі тепер веломашини, каже Ірина Кожушко. А як би стоянки були, то гарно було б. Так воно ж нікому не потрібно. Магазині повідкривали. Отоб же ж їм і поставили умову, щоб стоянки обладнували, - обурюється жінка.  

- Колись біля «Росії»  навіть стояка платна була. В загородку заводиш велік і їди куди потрібно. Чи на базар, чи до лікарні, чи в аптеку, чи до нотаріуса. Час був необмежений, хоч цілий день ходи. Так людям зручно було. Чого вони це прибрали? – приєднується до розмови дідусь.

Містом курсує тільки один рейсовий автобус, що з’єднує   автостанцію і село  Малі Будища. В інших випадках люди йдуть пішки, або визивають таксі. 

Категорія: Статті про місто | Додав: Admins (10.04.2010)
Переглядів: 454
Copyright MyCorp © 2024